tuningowane auta na sprzedaz

Tragedia na Auto Tuning Show

trzeba nie miec wyobrazni, zeby organizowac taka impreze bez zorganizowania odpowiedniej ochrony i zabezpieczen, a przede wszystkim - pozwalajac na spozywanie czy sprzedaz alkoholu na imprezie samochodowej! trzeba miec gowno zamiast mozgu, zeby wsiadac po pijanemu do samochodu (albo innej

Crash Time II

ma do wykorzystania jeden samochód. W Crash Time II zawarto około 30 samochodów. Są to pojawiające się w kilku wersjach radiowozy (m. in.: auta cywilne, sedany, SUV-y), w grze można dostrzec ciężarówki, gokarty czy tuningowane samochody sportowe, auta zawarte w grze nie są licencjonowane.

Citroën Saxo

106 różni się tylko częściowo oblachowaniem i kształtem lamp. Citroën Saxo zastąpił model AX, który był już mocno przestarzały. Saxo spotkało się z dobrym przyjęciem na świecie – uznano je za auto solidne, ekonomiczne i trwałe. Chętnie kupowane i równie chętnie tuningowane przez pasjonatów

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.