307 benzyna

Re: jaka benzyna do peugeota 307?

Mam xsarę 1.6 16V 109KM - kod silnika TU5JP4, czyli pewnie to samo co Ty w 307. Leję... najlepsze, na co w danym momencie mnie stać (czyli obecnie głównie V-Power Racing, jak nie ma Shell'a po drodze to 98 na BP lub Orlenie) - czy widzę różnicę pomiędzy ww. paliwami a zwykłą Pb95. Nie bardzo

Jaką beznzynę do Peugeota 307 1.6 ???

Witam, mam peugeota 307 benzyna 1.6 , 2003 rok. Zastanawiam się jaką benzynę do niego lać ? 95 czy 98? Niektórzy sugerują mieszankę raz lać jedno, raz drugie? Co wybrać?

Re: Dla narzekających może być tak jak w Niemczec

To takie proste. 1600 € i 1600 zł. Niemiec u siebie za taka kwotę kupi 1600 litrów benzyny 102 oktany a Polak u siebie 307 litrów benzyny 95 oktanowej. Polak w Niemczech kupi za swoją wypłatę 240 litrów, Niemiec w Polsce 1277 litrów.

jaka benzyna do peugeota 307?

ja w temacie. Kupiliśmy użwany i nie zapytaliśmy co tam lać. Nie wiem czy to ma znaczenie, że silnik 1,6. Proszę o szybką odpowiedź, bo kontrolka się świeci :)

malken napisał: > Bezołowiową 98 Jakies podstawy tej ciekawej teorii? -- MfG C. And a bit of augmentation is a serious temptation

Jeżeli nie zamierzasz jeździć tym autem do końca jego żywota, czyli jeszcze kilkanaście lat, to sobie daruj tankowanie droższego paliwa. Wystarczy zwykła benzyna ze stacji samoobsługowej. Sam będziesz zadowolony, bo trochę kasy przyoszczędzisz. A potem kilka lat i do handlu... Zresztą nikt już

Kupię Peugeot 307

Kupię Peugeota 307 1.6 benzyna za około 10 tysięcy złotych. Jeżeli ktoś wie czy ktoś ma do sprzedania proszę o informację tutaj na forum bądź na emaila freetomit@gmail.com

Konfrontacje: Fiat Stilo 1.4 16V Active/Honda C...

jaka jest przyczyna przy peugot 307,gdy przy zimnym silniku po przełączeniu z benzyny na gaz silnik gaśnie?

Mój PEUGEOT 307 nie zapala na benzynie

Po około roku od założenia instalacji gazowej(sekwencyjnego) do silnika 1.4 (75KM) zacząłem mieć problemy z uruchominiem samochodu przy zimnym silniku. Za jakimś 10 razem samochód zapali ale szarpie i nie ma mocy. Po przełączeniu na gaz wszystko jest ok. W serwisie wymianiłem wszystkie wtryskiwa

Peuget 307 2,0 benzyna

Czy ktoś z Forumowiczów ma P307 z silnikiem benzynowym? Czy warto dopłacić ok 4,5 tys zł do tego silnika? Pozdrowienia

Re: UOKiK ignoruje istnienie kartelu

> Swoja droga wie ktos czy produkca on jest tansza niz prod.benzyny? Na międzynarodowej giełdzie towarowej (gdzie handluje się produktami nieobciążonymi podatkami) mamy w chwili obenej (tzn. na piątkowym zamknięciu): Benzyna: $2.68 / galon Diesel: $3.07 / galon

Re: Peugeot 206 (1998-2006) - opinie Moto.pl

Miałem, miałem 1.4 benzynę, rozstałem się bez żalu. Głośny, słaby, mułowaty silnik. Popsuły się obie sondy lambda, przełącznik kierunkowskazów, pompa wspomagania. Zaznaczam samochód był z salonu, naprawy na gwarancji. Wymieniłem po 3 latach na 307 i jest ok.

Re: Peugeot 307 (2001 - 2007)

Obecnie posiadam Peugeota 307 CC z silnikiem 2.0. Jest to mój drugi 307 jakim jeżdżę. Poprzednim był 307 chatchback z silnikiem 1.6, też benzyna którym do tej pory jeździ mój teść. Po zakupie wymienione zostały łączniki stabilizatora oraz tłumik końcowy. Uważam że opinie o tych samochodach nie mają

Re: ekonomiczny van?????????????

DVD na podsufitce lub na tyle przednich siedzeń :) Małżonka nie narzeka w niej na kręgosłup, w Peugeocie 307 (benzyna-zostaje do tłuczenia po mieście) po 15 minutach nie może wyjść z niego. Dla swojej jeszcze nie opróżniłem garażu nawet, trochę większa jest na długość. postimage.org/image/l1sqrcq5p/

Re: powrót z Austrii

Hmmm...... powinienem zacząć się bać? Moja 307 ma 120kkm, ale na szczęście to benzyna;) -- Wędrówką jedną życie jest człowieka...

Kompakt za ok. 40k

co bys kupil forumowiczu/ko? 5d, benzyna, i cos ok. 40k w portfelu. focus, astra, civic, 307?

Ludzie to kochane auto! Mam od nowości 1.6 benzynę 2005, do tego użytkowaną na LPG - przebieg 80tys. Właściwie nie popsuło się nic. Co mnie denerwuje, to głośne tylne zawieszenie, wali na dziurach. No i spalanie benzynki trochę duże, średnio ok 8.5, dlatego założyłem gaz. W porównaniu z 206-ką, 307

Re: 3,14 l/100 km w 308-ce

no no, a mój 307 2.0 benzyna, ostatnio w trasie jakies 400km wciągnął 16l na 100, a mial palic 9

Re: Salon Genewa 2012 | Fiat Bravo Street

A mnie to cieszy. Sam mam zamiar kupić jakiś młody samochód kompaktowy za 20tys. zł. Z tego co widzę po cennikach eurootaxu za tyle mogę dostać 3 letnie Bravo 1.4 benzyna lub 4 letnie 1.9 JTD-świetna oferta! Za cenę 3 letniego Fiata mam 7-8 letnie 307/C4 lub 9 letnią Corollę czy Golfa czyli auta o

Jezdze od 5 lat. Procz drobiazgow nic sie zlego nie dzieje. Nawet zarowki sie nie przepalaja zbyt czesto (srednio jedna na rok). Troche duzo pali (benzyna 2.0). 307-ki z poczatku produkcji byly awaryjne, a elektronika niedopracowana. W wielu przypadkach winni byli instalatorzy alarmu zle

Re: Wyniki: Megane wygrało pojedynek

Nie maja miekkich zawieszen! 307-ka ma nawet dla niektorych zbyt twarde. Francuzi od dobrych kilku lat utwardzili zawieszenie w swoich samochodach. Problemy 307-ki z elektronika braly sie z kilku powodow i dotyczyly glownie pierwszych lat produkcji 2001-2002. Wynikaly z nowatorstwa i braku

Re: vw? citroen? peugeot? panowie pomozcie!

Mysza nie mieszka w gorzystym terenie a do tego benzyna jest sporo tansza od diesla... A tak swoja droga to tez zaproponowalem Myszy 307... :)

Mam Puga 307 break 1,6 benzyna z 2004 roku. Samochód kupiony od pierwszego właściciela około roku temu. Zadbany, nic złego się z nim nie dzieje, nie wiem co tryby serwisowe i błędy. Wymieniony drążek stabilizatora z przodu, filtry i płyny. To samochód podwyższonego ryzyka ale zdarzają się

Re: Peugeot Partner Tepee

A nie zasłaba trochę ta benzyna? Mam w podobnym wagowo P307sw kombii 1,6 16V 110KM i nawet to bywa czasami słabawe.

Re: test-porownanie Golf ,Cee'd ,Mazda 3

Zapomniałem jeszcze o P307 dysponującym unikalną technologią samozapłonu w wersji diesel i benzyna ;) -- Sprzedam www.chorzow.schronisko.com/

Re: Gaz wciąż najtańszy?

mam Forestera 2008, z niezniszczalnym silnikiem 2.0 wolnyssak. pali w mieście stołecznym zakorkowanym 15lpg. to jest odpowiednik 7 litrów beznyny. biorąc pod uwagę koszta dodatkowe (filtry, regulacja, benzyna na rozruch), da to 8 litrów bezyny. tyle pali oleju diesel - a mi odpada problem z filtrem

Re: Dlaczego sprzedający łżą jak psy???

Po przejsciach ze skodami wczoraj kupił Peugeota 307 kombi 1.6 benzyna z 2003 roku za 29.500.Przebieg 60 tyś, bezwypadkowy. Oby mu dobrze służył.

Re: Wynajęcie samochodu - Majorka

Za wynajęcie Pegueta 307 na 3 dni zapłaciliśmy 65 euro, ale to było ok 2 tyg temu, ceny w lipcu, sierpniu są wyższe. Benzyna ok 1,1 - 1,20 euro.

Re: vw? citroen? peugeot? panowie pomozcie!

benzyna jest tansza, bo koszty napraw nizsze? czy jaki tam jest zwiazek przyczynowo-skutkowy? diesle moze nie sa juz tak oplacalne, ale nadal pala mniej chyba, dlatego pytam. a nad ta 307 mysle, mysle.. -- Sofik

Re: Peugeot 308 SW 1.6 HDI | Pierwsza jazda

Miałem 307sw z pierwszego etapu produkcji chyba najbogatszą wersję bez skóry, z 2 l benzyną. Przejeździłem nią w 5,5 roku ponad 80 tys, na codzień do pracy i na dłuższe wyjazdy po Europie w wakacje. Pewnie że się psuła - co chwilę leciały żarówki i z przodu i z tyłu, a poza tym pompa wody

Re: Peugeot 307

kjubus,mówisz tutaj o klasycznym,wolnossącym dieslu z komorą wstępną i 8-zaworowej benzynie na jednopunkcie,czy jeszcze nawet na gażniku... Co do tych silników,to zgoda,że były nie do zajebania,szkoda,że niestety pseudoekolodzy wymusili zaniechanie produkcji takich silników. Co do 307,to jak słyszę

brzydki

tak jak obecne 307 powyciagane. Najlepsza to byla wersja sprzed faceliftingu jak dla mnie. podstawowy silnik 120km? do czasu, zaraz wrzuca 1,4l benzyna i diesla 1.4 hdi

Re: Wróciłem z Omis Koszty i przeliczenie kursów

jego samochód pali za dużo jest bez sensu. Są większe samochody niż Yaris i palą po 15 na sto a ich właściciele jeżdzą do Chorwacji. Wolno im. Każdy wie ile jego samochód pali i musi liczyć koszty. Dla porządku - mój Peugeot 307 1,6 benzyna średnie spalanie - głównie w mieście 7.6 litra ale na

307 - łożysko tył - jak naprawić?

Mam pytanie jak powinna wyglądać naprawa łożyska koła tylnego w pugu 307 (2,0 benzyna, r.prod. 2004, ABS)? Czy można wymienić samo łożysko (SKF- ok.180 zł) czy należy wymienić komplet piasta-łożysko (SKF - 360 zł)? Obie pozycje widnieją w katalogu internetowym jednej z firm sprzedających części

307 - łożysko tył - jak naprawić?

Mam pytanie jak powinna wyglądać naprawa łożyska koła tylnego w pugu 307 (2,0 benzyna, r.prod. 2004, ABS)? Czy można wymienić samo łożysko (SKF- ok.180 zł) czy należy wymienić komplet piasta-łożysko (SKF - 360 zł)? Obia pozycje widnieją w katalogu internetowym jednej z firm sprzedających części

307 - łozysko tył - jak naprawić?

Mam pytanie jak powinna wyglądać naprawa łożyska koła tylnego w pugu 307 (2,0 benzyna, r.prod. 2004, ABS)? Czy można wymienić samo łożysko (SKF- ok.180 zł) czy należy wymienić komplet piasta-łożysko (SKF - 360 zł)? Obia pozycje widnieją w katalogu internetowym jednej z firm sprzedających części

Zachcianka - min. 200 KM i ze 3 litry poj.

jakiego focusa czy 307-ke może by se kupić coś, co ma silnik pod maską i fajne osiągi. A więc spalanie schodzi na drugi plan, więc raczej benzyna (zresztą szkoda diesla na takie małe przebiegi). Na razie nie mam koncepcji jakie to ma być auto - sedan, terenowy, SUV, kombi, VAN czy furgonetka. Są jakieś

Re: Drugi w rodzinie, automat, 20 kPLN

Ja się mogę wypowiedzieć o automacie z Peugeota - mam 307 z tiptronicem i działa bez żadnych problemów (2004r. ok 120kkm przebiegu). Natomiast wujaszek ma 206 1.4 benzyna, ale manual (1999), przebieg ponad 300kkm i właściwie bez problemów cały czas z autem (ma go od nowości). Peugeoty są bardzo

Re: diesel vs benzyna

Po przeczytaniu tego wszystkiego dalej nic nie wiem. Może ktoś mi powie co jest lepsze. Chcę kupić peugeota 307 lub VW V w salonie. 307 diesel 1,6 jest w takiej samej cenie co VW V 1,6 benzyna. Będę jeździła po mieście do pracy i na zakupy. Raz w miesiącu trasa ok. 600km. Nie jeżdzę szybko na

Re: Ceny...EUROPA, odzywac sie....!!!!

Ja mam Peugeot 307 HDI, wiec mi ceny benzyny wisza. Ceny ropy i tak za drogie. :-) -- Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie Wysadzam skrzynki balkonowe

Re: Peugot 1.6 110KM i rewelacyjne osiągi

Bardzo fajnie, ale 9.1 to może mieć P 307 2.0 Benzyna, a nie 1.6. Wiktor

Re: jakie bledy podczas montarzu lpg duze spalani

1.4 8v peugeot 307. Instalacja sekwencyjna stag300 ze standardowym osprzetem a kompletu. Samochod chodzi dobrze zarowno na benzynie jak i gazie. Jedynie spalanie wysokie nie udalo sie mniej niz 8,3l/100 przy predkosciach 70-90 i miare jednostajnej jezdzie (caly bak przejechalem w ten sposob

Re: peugeot 307 - raczej klapa

Mam 307 1.4 benzyna usterki: -slychac stukanie zaworow -jakis dziwne stuki w tylnim zawieszeniu na dziurach jakby sie cos o nadkole obijalo.

Re: Obliczenia spalania gazu - mercedes - pomóżci

klienta: www.autocentrum.pl/?FF=307&makeid=18&modelid=867&genid=814535177&bid=366&filtr=1&engineid=2179&yearfrom=1993&yearto=2000&trybopinii=0 Do spalania benzyny dodaj z 20% wiecej i wyjdzie ci spalanie LPG -- www.myconfinedspace.com/2008/09/29/jump-you-fuckers/

Peugeot 307 (2001 - 2007)

Peugeot 307, 2006, benzyna, 1.6, 110 KM, 3-drzwiowy, kupiony w salonie. Noooo... po prostu piękność, komfort, doskonała autoklima, francuska elegancja i szyk. Ale... od nowości coś mu gwizdało w silniku, gwizd pojawiał się przy ok. 1700 obr./min. i zanikał przy ok. 2300 obr./min. Coś podobnego jak

Re: Peugeot 308 - lepszy, ale nie najlepszy

U mnie w firmie jest kilka 307 HDI i ten silnik mówiąc delikatnie jest dziwny. Chleje toto prawie 8 litrów w trasie i zachowuje się jak benzyna. Mamy też dwie Laguny 2,2 cdi i oprócz tego że co chwilę wysiada elektronika to palą o litr mniej od tych Peżotów, przy mocy 160 koni

Re: Kombi do 20 tys. Kamila prosi o radę.

Peugeot 307 to auto dla ludzi kochających problemy. Chyba najgorszy model w dziejach firmy. Z drugiej strony mam dwóch znajomych posiadających Xsary Picasso (1.6 16v benzyna) i obydwoje są wniebowzięci. Jako auta rodzinne te pojazdy sprawdzają się wyśmienicie i co ciekawe (mimo, że francuskie i

Wpływ zużycia oleju na katalizator

Mam samochód(Peugeot 307 1.6 benzyna) który zużywa około 0.35l oleju na 1000km, zastanawiam się czy bedzie to miało wpływ na szybsze zużycie katalizatora.

Wpływ zużycia oleju na katalizator-do eksperta

Mam samochód(Peugeot 307 1.6 benzyna) który zużywa około 0.35l oleju na 1000km, zastanawiam się czy bedzie to miało wpływ na szybsze zużycie katalizatora.

Re: 90 a 110KM w Peugeocie 307

Witaj, co sklania Cie do zakupu diesla? skalkulowales to sobie? popatrz na ceny ropa benzyna roznica prawie zadna natomiast z tego co pamietam w cenie silnikow dos znaczna. Ja osobiscie jezdze 307 1.6 benzyna nie jest to demon szybkosci szczegolnie kiedy ma sie komplet na pokladzie ale jednak

Re: wszystkie koszty

Na takie pytanie nikt Ci dokładnie nie odpowie. Można wydać 5 tys. a można i 15 tys. Zależy ile Wasze autko spala benzyny i dokąd dokładnnie jedziecie. Czy chcecie robić jakieś wycieczki po okolicy, czy w 6 osób jedziecie jednym samochodem, czy dwoma. Czy korzystać będziecie z płatnych autostrad

Re: francuskie auta

Jak 307 to tylko w benzynie, 1.6 daje radę, a jeśli 109KM to za mało to bierz 2.0 który ma ok.140KM. Kupiłem 1.6 ben. z 2003r. i nie żałuję - a czytając forum peugeota, na oko 3/4 postów z problemami dotyczy silnika HDI (więcej 2.0 HDI 110KM bo ma filtr FAP i koło dwumasowe). Może to wynikać z tego

Pilnie Peugeota 307SW Premium tylko 30.000zł

TANIO - PEUGEOT 307 SW PREMIUM,2.0, BENZYNA, 2002 rok,przebieg 106 tys. I właściciel, pełne wyposażenie, ABS, autoalarm, bezwypadkowy, centralny zamek, elektryczne szyby/lusterka, klimatyzacja, srebrny metallic, poduszka powietrzna, radio, szyberdach, wspomaganie kierownicy, kombi. Dzwoń: 512 329

Re: Auto 20-30k PLN / Rodzina 2+3 - doradzcie!

też o benzynie - będzie tańszy w zakupie i do tego mniej kłopotliwy - mniej awaryjny. Jeżeli nie robisz wielkich przebiegów to może być on ekonomicznie uzasadniony. C-max fajnie się prowadzi, mimo że van może zawstydzić wiele aut kompaktowych. Możesz poszukać też 307 SW. Pozdrawiam

Re: Wyprzedaż rocznika 2006.

fiat i Peugeot miały zajefajne oferty...Stilo w JTD było niemalże w cenie benzyny, koszotwało tylko 44 koła, Peugeot 307 też w dieslu, chyba 1.6 za chyba 43,5 koła czy coś koło tego. Takich pieniędzy to były warte. Pozdrawiam.

Re: Dlaczego sprzedający łżą jak psy???

> Po przejsciach ze skodami wczoraj kupił Peugeota 307 kombi 1.6 benzyna z 2003 > roku za 29.500.Przebieg 60 tyś, bezwypadkowy. > > Oby mu dobrze służył. oby i możliwe, że zrobił lepszy zakup niż wcześniej planował (ale to się z czasem okaże), samochód tej samej klasy, pewnie lepiej

Re: tankowanie

Najtaniej na stacji Auchan wczoraj (29.06.2004)za rope płaciłem 2,89!!!!Na ESSO ta sama ropka 3,07!!!Benzyna 95 w Esso 3,76 w auchan 3,65!!!!

Re: Wymiana rozrządu - kiedy?

do chaziaj'a : jest tak mam 307 i 89 tys ;silnik 1600 benzyna, wiec niby jest baaardzo duzo czasu do wymiany paska rozrzadu....ale mnie się lampka zapala jak piszesz ze trzeba to przed 100 tys,. powiedz mi proseze czy jest mozliwe zeby zajrzec w zęby i stwierdzic czy juz pora czy nie ; bo tak

Re: Peugeot 307

Witam serdecznie, Jestem posiadaczem dwóch aut zaliczanych do tej samen klasy: Corolli D4D 90 km z 2003(wersja sol) raz Peugeot 307 1.6 benzyna z 2000r(najbogatsza wersja). Co do porównania obu modeli. 307 jest bezapelacyjnie większa i stwarzająca wrażenie o klase wyższa przestrzennością od

Re: Pytanie...........!!!!!

apolot napisał: Mam prośbę.....proszę o uwagi uzytkowników na temat 307 sw....... 2,0 HDI... Je jezdze (malo) Pgr.307 SW ale benzyna 2,o lt. - zadnych problemów (kup.2005) , oprucz tego sluzbowym/firmowym 607 2,2lt. od marca br.roku - bez problemów Syn moj od czterech lat jezdzi 206 21,6lt

Re: CO WYBRAC? TOYOTA, PEUGEOT, RENAULT, FORDA?

nic nie kupiłem ale pzry podobnym problemie (dodatkowe założenia -kombi, benzyna, nie najubozsze wyposażenie) ranking wyglądał następująco focus 307 octavia corolla megane GT nie ukrywam ze cena równiez miala znaczenie

Re: Motodziennik: Insight walczy o klienta

Seat toledo 2009 r. 1,6 benzyna.75 tys km zaczynają smierdzieć spaliny,zapalają się kontrolki -wizyta w serwisie-wypalone gniazdo zaworowe.2 tygodnie bez auta .85 tys km-zapala się kontrolka EPC,nieprawidłowej pracy silnika,czasem samochód przechodzi na tryb awaryjny(max 80 km/h)dwa miesiące męki

Re: Volkswagen Scirocco - test

Kapitan Bomba, z Laguną to nie śmiem się kłócić, wiele słyszałem o tym aucie :-D. Z Meganką chyba pechowo trafiłeś, no ale cóż, mimo, że kiedyś byłem zadowolony z mojego Clio to Renault i PSA (Citroen/Peugeot) to trochę inna półka :-). 307 mam w benzynie, bo diesle mi nie leżą. A na trochę więcej

Re: Octavią TDI 210 km/h - tyle bredzil

tez sie pochwale: Peugeot 307 1.6 benzyna na A4 z pasazerem na pokladzie zamkniety licznik - ponad 210, dokladnie nie wiem jak daleko wskazowka zaszla bo balem sie oderwac wzrok od drogi (jazda nocna i jestem cykor).

Peugeot 307 BRC sequent długo kręci zanim zapali

Mam pytanie do fachowców(jeżeli tacy tu zaglądają).Mam 307-kę z instalacją BRC sequent (nie mylić z sequent 24 bo to co innego).Przejechane około 120000 na gazie od jakiegoś czasu mam problem.Samochód jak jest zimny zapala dobrze,jak rozgrzany zgaszę i od razu zapalę to też jest OK, ale wystarczy

Re: Fiat Grande Punto 1.3 Multijet

że ma > fatalne opinie > niedawno byłem w salonie peugota iza 50+ to była 207 benzyna z paroma dodatkami > typu klima i coś tam jeszcze. Tyle to bym nie dał za małe i nieekonomiczne auto a sorry, przywidziało mi się że tam jest 307sw

Re: 170 już nie przekracza Wisły

benzyną. > 2. Skoro pasażerowie 527 mogą się przesiąśc (jak sugerujesz) to sam się przy Wi > leńskiem nie możesz? 527 jest przyspieszony i niech jedzie do metra przez Grota, bez żadnych przesiadek. Ja też chcę ze Szmulek dostać się do metra przez W-Z-kę, też bez przesiadek. Niby dlaczego Bródno i

Re: Czy diesel się opłaca?

naciągane. Bo jakoś nie sposób uwierzyć żeby taki PUG 307 1.6 spalał 6,7 benzyny/100 km. W ten sposób to wszystko można sprowadzić do absurdu...

Jak 307 to tylko Combi !

Zwykła ma bagażnik malutki:( Silnik TDI VW jest dynamiczniejszy od innych konstrukcji i już ! no i trochę głośniejszy:( Wybór ciężki, ale jak Combi i benzyna to wybieram 307. A jak zwykły i diesel to wybieram Skoda Octavia.

Wypożyczalnie samochodów w Stanach

wypozyczajacych jest ta sama. Dyskryminacja cenowa jest karana w Stanach. Cena benzyny pare ulic dalej (centrum miasta) - 3.37/gal, przy wjezdzie do miasta - 3,17/gal a kilkanascie ulic dalej, za mostem, w stanie New Jersey - 3.07/gal Ceny paliwa w Stanach mozna obejrzec na www.gasbuddy.com Kupowanie wiec opcji

Re: Jakie paliwo będzie królowało w przyszłości?

Moim zdanim na razie bedzie to gaz ziemny, ewentualnie stworzy się hybryde z gazem, benzyna i elektra. Taki twór tworzony jest juz we Francji (kiedys oparty był na Peugeot 206, a teraz na 307). Wazna jest siec dystrybucji paliwa (stacje CNG (gaz ziemny) powstaja juz w całej Europie).

Re: Poniewaz dalej Ci nie odpowiedzieli

mobile5 napisał: > Kilka przykładów obrotów max. momentu i mocy współczesnych silników: > Golf 1,6 3800 i 5600 > P307 1,6 4500 i 5800 > P307 2,0 4100 i 6000 > Megane 1,6 4200 i 6000 > Focus 1,8 4000 i 5500 > Focus 2,0 4500 i 5500 > Interesuje was tylko taki mały wycinek

Re: Kombi do 20-22tys. złotych, propozycję????

Peugeot 306 kobi poszukaj dobrego a nie będziesz załował po złożeniu siedzeń 1500 pojemności regularna ładownia no i zaleta że tani i wbrew opiniom co do PuGóW ( głównie 307 ) jeden z lpszych modeli zresztą poczytaj na autocentrum.pl stosunek jakość / cena 6 z plusem moim zdaniem szukaj rocznika

Re:Swietne Combi ! .

dotarciu) ok. 75% paliwa co moj Pgt.307 bierze ,-a benzyna u nas po 10,40 sek. tzn. 5,20 zl/lt. po przeliczeniu. Pzdr. ________________________________________________________________________________

Re: 90 a 110KM w Peugeocie 307

Moze nie o 307, a o 407 bo mam skale porownawcza. Oddalem swoja 407 benzyna 1,8 116KM do serwisu, a jako samochod zastepczy dostalem 407 HDi 110 KM. Jestem pod wrazeniem bo diesel ma zdecydowanie lepsza dynamike mimo mniejszej ilosci KM, a srednie spalanie w miescie wynosi 5,5 litra. Dla porownania

Peugot 307 - ile pali?

Witam, Niedawno kupiłem 307 1,6 benzyna 110 KM. Chciałbym sie zapytać jak wygląda spalanie u innych użytkowników tego auta. Katalogowo w mieście to 9,5 litra. U mnie zaczęło się srednio od 11 i w miarę jeżdżenia i ocieplania się pogody spadło juz do 9,4. Są to oczywiście dane komputera (nie wiem

Re: cc_2004 kolejna alfa i omega

dwa lata wstecz miałem kupić 307 testowałem też corolę,almerę że o stilo nie wspomnę.Wybrałem golfa V tdi i zrobiłem bardzo dobrze to dobre auto na nasze drogi wbrew temu co różni ludzie rozpisują.Alternatywa do V to nowy civic jeśli jeżdzi jak wyglada to super,miałem civica rocznik 97 z salonu

Re: Pytanie...........!!!!!

lewarek5 napisał: > apolot napisał: > > Mam prośbę.....proszę o uwagi uzytkowników na temat 307 sw....... 2,0 HDI... > > Je jezdze (malo) Pgr.307 SW ale benzyna 2,o lt. - zadnych problemów (kup.2005) > , oprucz tego sluzbowym/firmowym 607 2,2lt. od marca br.roku - bez

GAZ??

Witam. Użytkuję 5letniego Peugota 307 na benzynę (pali 8,5/100). Przy obecnych cenach paliw i przewidywanego ich wzrostu do ok. 5 zł zasatanawiam się nad instalacją gazową. Wczoraj słuchalam audycji o sposobach zmniejszenia kosztów eksloatacji aut i raczej nie polecano zakładania instalacji

Re: Fiat Grande Punto 1.3 Multijet

frequentflyer napisał: > za co jest ponad 70? za 105-konną octavię. za wspomnianą przez radka 307 w dieslu która ponoć kosztuje 51.8 www.peugeot.pl/inform/Pricelist/index.php hmm za tyle to nawet bym się mocno zastanowił czy nie kupić nówki mimo że ma fatalne opinie niedawno byłem w salonie

Re: nie chce jechać na benzynie!

Ja też mam podobne problemy tylko że w PEUGEOCIE 307 1.4. Samochód przy zimnym silniku zapala ale zaraz gaśnie. W serwisie wymieniłem wszystkie wtryskiwacze benzynowe i cewki. Było dobrze przez tydień a teraz jest to samo. Samochód na benzynie szarpie i nie ma mocy. Gazowników wskazał mi serwis

Re: Peugot 307 - ile pali?

konradw napisał: > Witam, > > Niedawno kupiłem 307 1,6 benzyna 110 KM. > Chciałbym sie zapytać jak wygląda spalanie u innych użytkowników tego auta. > Katalogowo w mieście to 9,5 litra. U mnie zaczęło się srednio od 11 i w miarę > jeżdżenia i ocieplania się pogody spadło juz

Re: Pierwsza jazda: Peugeot 607 V6 HDi

wiecie co ten hdi ogólnie to szajs, mam trzy takie w firmie i partner spala od 7-9/100, c5 około 8 - 9 (na autostradzie ciężko zejść poniżej 10), a zwykła 307 7,5 oleju napędowego na setke i gdzie oszczędność, jak peugeot 306 kombi 1,6 z 2001 r około 6,5 litra benzyny przy tym samym kierowcy

Re: Kompakcik

> d 7 litrow. To ma yc oszczedny diesel? Redaktor testujacy 307-ke wyliczyl, ze r > oznica w cenie do 2-litrowego benzyniaka zwroci sie po ...prawie 90 tys.km! > dobrze, ze zaczynaja pisac o tym w gazetach. Mam juz dosc super klekotow, co sa na wejsciu drozsze o 15000 od benzyny

stuki w silniku

Witam mam problem z peugeotem 307 benzyna od okolo miesiaca slychac bylo stuki w silniku zarowno na rozgrzanym jak i zimnym zaczolem dolewac do paliwa praparat czyszcacy ;stuki na zimnym silniku ustaly ale dalej sa na rozgrzanym prosilbym o pomoc w zlokalizowaniu problemu i podanie kosztow

Re: Pierwsza jazda: Peugeot 607 V6 HDi

; 2001 r około 6,5 litra benzyny przy tym samym kierowcy ??? Od kiedy montują 2,7 HDi V6 w Prtnerze, P307 i C5?

Golf jak silnik benzynowy.

Dyskusja o GOlfie i innych kompaktach przypomina mi troche dyskusje o wyzszosci benzynowcow nad dieslami. Benzynowiec jest drozszy, ale przyjemniejszy w prowadzeniu- i taki jest GOlf w porownaniu do Megane, 307, Corolli czy innego badziewia. Dobre jest drozsze. Kto chce oszczedzac nie kupuje

Re: Hybryda kontra diesel

passatami to akurat jest ten problem, że one często zmieniają właścicieli, więc jeśli go kupisz to może nawet nie będziesz sie musiał(a) martwić komu potem sprzedać. Z mniejszym spalaniem to akurat kwestia dośc indywidualna, jak się benzyną jedze jak ciota to się mniej spala niż w dieslu pod ciężką nogą

Re: PEUGEOT 307

Cześć, w końcu załatwiłem wszystkie sprawy z poprzednim warsztatem i założyłem w Poznaniu do swojego Peugeota 307 włoską instalację STEFANELLI. Wszystko jest ok! Jedynym kłopotem jest pierwsze przełączenie z benzyny na gaz - następuje szarpnięcie jakby brakowało paliwa, czasami gaśnie silnik

Ile pali Ibiza 1.4 100KM? (wersia od 2002 roku)

Witam, przymierzałem sie do zakupu Seata Ibizy 2002-2003 rok z silnikiem 1.4 100KM. Jedna po sprawdzeniu na forach ile to moze palić przestraszyłem sie. Ma ktos taki silnik, albo zna kogos takiego. Dane o spalaniu mam ze strony autocentrum: www.autocentrum.pl/?FF=307&makeid=27&modelid=583

Ile pali Ibiza 1.4 100KM? (wersia od 2002 roku)

Witam, przymierzałem sie do zakupu Seata Ibizy 2002-2003 rok z silnikiem 1.4 100KM. Jedna po sprawdzeniu na forach ile to moze palić przestraszyłem sie. Ma ktos taki silnik, albo zna kogos takiego. Dane o spalaniu mam ze strony autocentrum: www.autocentrum.pl/?FF=307&makeid=27&modelid=583

Re: Pierwsze auto - 406 HDi czy Avensis?

Bralbym chyba jednak 406. Ma swietne wnetrze, ladny wyglad i HDI to przyjemne silniki ze swietnymi skrzyniami. Ave wcale nie jest taka bezawaryjna i brzydka jak noc... Z historii rodzinnych zwiazanych z tymi autami... jedno 406 2.0 benzyna (przebieg jakies 40k km - auto flotowe) po zrobieniu

Chłopaki "chrzanicie

Jestem "babą" i jeżdże P 307, który w tym rok skończył 5 lat. Nie mam pojęcia gdzie jest filtr powietrza, któremu poświęcacie tyle czasu. Co dwa lata jeżdżę do serwisu na przegląd i jedyne czym się martiwę, to poziom benzyny w baku:). W ciągu ostatnich 5 lat raz spaliła mi się żarówka

Moje ukochane, ale niedostepnie drogie Vialle...

...tylko ze Vialle V generacji (najnowoczesniejsza instalacja na rynku jak dotad - wtrysk gazu w stanie cieklym, brak parownika, dynamika lepsza niz na benzynie) bedzie Ciebie kosztowac pomiedzy 7000-7500 do tego Peugeota, wiec to raczej malo oplacalna sprawa, jak wyliczylem przy swoim Peugocie

Re: Diesle mają się ...coraz lepiej!

Czego by nie mówić, produkujemy w klasie E większość bryczek z dieslem. Nie patrząc więc na to ile punktów za przecinkiem stanowi sprzedaż za oceanem, w ogólnej skali produkcji to ponad 65%. W C-Klasse jest podobnie. We Francji Peugeot robi ponad 70% produkcji 306 i 307 z silnikami HDi. Tylko

Re: nówka z 2003 ?

peugeot 307, 2.0 benzyna, 5d, wersja i wyposażenie full max łącznie ze skórą. podobno te wersje dilerowi po prostu nie szły. w to akurat jestem w stanie uwierzyć, bo kupno takiego kompakta za 90 tys. (katalogowo) to ... hmm. ale za ok. 60 coś tys., w cenie golasa z jakimś silniczkiem 1,6? tylko z