bramki na autostradzie a2 viatol

Duathlon

w historii Polski duathlon odbył się 10 września 2011 na autostradzie A2 (węzeł Trzciel). Pierwszy raz w historii zawody odbyły się na autostradzie. Imprezę zorganizowali pracownicy głównego wykonawcy autostrady A2 Nowy Tomyśl - Świecko firmy A2 Strada.

Tłuste (województwo mazowieckie)

Tłuste – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Grodzisk Mazowiecki przy autostradzie oraz drodze wojewódzkiej nr . Na terenie wsi zlokalizowany jest wjazd na A2, na samej autostradzie oznaczany jako węzeł Grodzisk Mazowiecki. W latach 1975-1998

Ruszków Drugi

. Przez wieś przebiega droga dojazdowa łącząca Koło i drogę krajową nr 92 z węzłem drogowym na Autostradzie A2.

Auetal

Auetal - gmina samodzielna (niem. Einheitsgemeinde) w Niemczech w kraju związkowym Dolna Saksonia, w powiecie Schaumburg. Gmina liczy 6 317 mieszkańców (31.12.2008), a jej powierzchnia wynosi 62,15 km2. GeografiaGmina Auetal położona jest przy autostradzie A2, ok. 10 km na południe od miasta

Kochowo

. Stąd pozostałości ewangelickiego cmentarza z I poł. XX wieku.Ze względu na atrakcyjne położenie przy Jeziorze Powidzkim, w pobliżu lasów oraz na łatwy dojazd (15 km od węzła Słupca na autostradzie A2) działa tu wiele gospodarstw agroturystycznych.W pobliżu Stadnina koni w Mieczownicy.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.