Salon Genewa 2011 | Mercedes C Coupe

Nowy mercedes C Coupe Mercedes rozpoczyna polowanie na młodszych duchem i ciałem Mercedes klasy C w wersji coupe wyposażony jest w system nawigacji współpracujący z GoogleMaps, aktywny tempomat, a także układ wykrywający zmęczenie kierowcy W styczniu pojawiły się pie

39. urodziny Hondy Civic | Wideo

. Honda Civic V 1992-1995Piątą generację produkowano w latach 1992-1995. Civic zyskał obłe kształty i dostępny był jako 3-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan oraz 2-drzwiowe coupe. Podobnie jak w poprzedniczce, tak i tu montowano benzynowe jednostki o pojemności od 1,3 do 1,6 litra i mocy od 75 do

Która generacja Hondy Civic podoba Ci się najbardziej?

zyskał obłe kształty i dostępny był jako 3-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan oraz 2-drzwiowe coupe. Podobnie jak w poprzedniczce, tak i tu montowano benzynowe jednostki o pojemności od 1,3 do 1,6 litra i mocy od 75 do 160 koni. Model wyróżniał się niskim apetytem na paliwo, a na jego bazie powstała

Salon Genewa 2011 | Zupełnie nowa Kia Rio

. Wersja 3-drzwiowa wyjedzie na drogi na początku 2012 roku. Bartosz Sińczuk Salon Genewa 2011 - premiery samochodów Kia KV7 Concept Nowa Kia Picanto "na żywo" | Wideo Kia Rio - ogłoszenia

DS High Rider z bliska - galeria

DS High Rider ujrzał światło dzienne podczas marcowych targów w Genewie. 3-drzwiowy hatchback w porównaniu do konkurencji ma nieco wyższy prześwit, co kwalifikuje go do segmentu crossoverów. Czy możemy spodziewać się odmiany 5-drzwiowej? Raczej nie, chociaż statystyki sprzedaży Audi A3 i

BMW serii 1 od 99 900 zł

1 znalazła od 2004 roku ponad milion klientów.Niedługo gama nadwozi BMW serii 1 poszerzy się o 3-drzwiowego hatchbacka, coupe, kabriolet oraz - być może - bardziej przestronną wersję Gran Turismo. Do oferty jednostek napędowych dołączy zaś benzynowy wariant 128i, napędzany 258-konną, rzędową "

Koniec Civica Type R Sedan

minut. Honda nadal będzie sprzedawać Civica Type R w 3-drzwiowej wersji hatchback. Produkowany w Swindon model dysponuje 2-litrowym silnikiem o mocy 201 koni (przy 7800 obr./min) i maksymalnym momencie 192 Nm (przy 5600 obr./min). Metkę Type R po raz pierwszy przypięto w 1992 roku Hondzie

Salon Genewa 2011 | Nowa Kia Rio z bliska

ISG) 14,2 s 171 km/h Kia niedługo rozstrzygnie, czy nowy model zagości w polskiej ofercie. W Europie wersja 5-drzwiowa pojawi się w III kwartale 2011 roku, zaś 3-drzwiowa - w I kwartale 2012 roku (sedan nie będzie tu sprzedawany). Marcin Sobolewski

Wybierz najlepszą generację Volkswagena Passata

- następcy. W Brazylii model produkowano aż do 1988 roku.Pięć miejsc w Volkswagenie Passacie CCVolkswagen Passat - ogłoszeniaPassat B2 występował jako 5-drzwiowy hatchback, kombi, sedan (od 1982 roku) oraz 3-drzwiowe coupe. Rozstaw osi wzrósł z 2,47 do 2,55 m, a gama silników wzbogaciła się o mocniejsze

Dane techniczne

Seat Ibiza Cupra1.9 TDI 160 KM segment rynku: klasa B typ nadwozia: hatchback, 3-drzwiowe silnik: wysokoprężny 1896 cm3, rzędowy, 4-cylindrowy, 8-zaworowy, turbodoładowany moc maksymalna: 160 KM (118 kWW) przy 3750 obr/min maksymalny moment obrotowy: 330 Nm przy 1900 obr

Dane techniczne

klasa C nadwozie hatchback, 5-drzwiowe hatchback, 5-drzwiowe hatchback, 3-drzwiowe moc maksymalna 90 KM (66 kW) przy 3800 obr

Dane techniczne

Citroën C2 1.4i/Fiat Seicento 1.1/Lancia Ypsilon 1.3 JTD/Nissan Micra 1.2, Toyota Yaris 1.4 D-4D Citroën C2 1.4i segment rynku: klasa A nadwozie: hatchback, 3-drzwiowe silnik: benzynowy 1360 cm3, 4-cylindrowy, 8-zaworowy moc maksymalna: 75 KM (54 kW) przy 5400 obr

Dane techniczne

Citroën C4 1.6 HDi, 2.0 HDi, 2.0 VTS Citroën C4 Coupe VTS 2.0 Berline 1.6 HDi Berline 2.0 HDi nadwozie: hatchback, 3-drzwiowe

Dane technicze

DANE TECHNICZNE segment rynku: klasa C klasa C klasa C nadwozie: hatchback, 3-drzwiowe hatchback, 3-drzwiowe

Lubisz luksus, ale nie chcesz limuzyny?

benzynowymi o mocach od 90 do 170 koni (Cooper S) oraz 110- i 90-konnym dieslem. Obok 3-drzwiowego hatchbacka do wyboru jest kabriolet i kombi Clubman. Do uznanych przodków - Volvo 480 i 1800ES - nawiązuje również kompaktowe C30 , zaprezentowane w 2006 r. Bazujące płycie Forda Focusa, ma ten sam

Dane techniczne

Honda Civic 1.4 LS . . segment rynku: klasa C nadwozie: hatchback, 3-drzwiowe

Dane techniczne

Peugeot 206 1.6 HDi segment rynku: klasa B nadwozie: hatchback, 3-drzwiowe silnik: wysokoprężny 1560 cm3, rzędowy, 4-cylindrowy, 16-zaworowy, turbodoładowany moc maksymalna: 110 KM (80 kW) przy 4000 obr/min maksymalny moment obrotowy: 240 Nm przy 1750 obr/min (260 Nm - overboost od 1500

Dane techniczne

nadwozie: 3-drzwiowe hatchback 3-drzwiowe hatchback 5-drzwiowe hatchback silnik: benzynowy 1368cm3, rzędowy benzynowy 1587 cm3, rzędowy, benzynowy 1490 cm3

Pojedynek na szosie - Opel Corsa OPC vs. Abarth Grande Punto

, 3-drzwiowe, 5-osobowe hatchback, 3-drzwiowe, 4-osobowe Silnik (cm3) benzynowy, turbo, 1598 benzynowy, turbo, 1368 Skrzynia 6-manualna

TOP 10 | Auto dla studenta

przedniego zawieszenia, usterki aparatów zapłonowych i wycieki oleju z silnika. Warto również kontrolować łożyska belki głównej tylnego zawieszenia. Dla tych, którzy skuszą się na 3-drzwiową wersję VTS, nie bez znaczenia będą sukcesy Xsary na rajdowych szlakach.Przykładowa oferta: Citroen Xsara 1.6 2000 r

Wypowiedzi na forum o: 3-drzwiowy hatchback

Re: Lanos hatchback 3drzwiowy i fotelik 15-36

są dość podobne, z podobnych materiałów, w podobnej wielkości, cenie i oba równie bezpieczne, chyba musisz rzucić monetą

Re: Lanos hatchback 3drzwiowy i fotelik 15-36

No to rzuciłam;-) Właśnie przyjechał Fair Junior.Cena mnie mile zaskoczyła 309zł, ciekawe jak będzie z użytkowaniem. Czy zagłówek powinien być ustawiony tak aby zaczep do pasa był nad ramieniem?czy patrzeć na ułożenie głowy?

Lanos hatchback 3drzwiowy i fotelik 15-36

Już zgłupiałam, szukam fotelika min 4* do małego lanosa.Brałam pod uwage Envo Junior i Cybex Solution ale już sama nie wiem.Doradźcie coś.Syn ma 3,5 roku, 106cm i waży 16kg.Szczupły.

Sprzedam Escorta

Ford Escort 1.8 D,zielony, 3drzwiowy, hak, wspomaganie kierownicy, aluminiowe felgi,hatchback, radio Sony. Cena 1.400zł Tel.667-318-451

Sprzedam Forda Escorta

Ford Escort 1.8 D,zielony, 3drzwiowy, hak, wspomaganie kierownicy, aluminiowe felgi,hatchback, radio Sony. Cena 1.400zł Tel. 667-318-451

Re: Dodge Dart ujawniony | Galeria i Wideo

@remo29 Bravo 2013 będzie sedanem; Bravo Mk1 był 3-drzwiowy, Bravo Mk2 jest 5-drzwiowym hatchbackiem (a powinien nazywać się zgodnie z Twoją logiką Brava). Nie liczy się "buda" ale pozytywne przyzwyczajenie klientów do nazwy. Marea nie budzi takich pozytywnych emocji jak w swoim czasie

Re: Astra II zjeżdża ze sceny

Mała pomyłka. Astra II była produkowana nie w 4 wersjach nadzoziowych, ale w 6: był jeszcze 3 drzwiowy hatchback i (bardzo rzadko) 2 drzwiowy sedan.

Samochód FORD KA - sprzedam (Zabrze)

Sprzedam samochód Ford Ka, 1,3 l, 1997 r, 160 tys km, hatchback 3-drzwiowy, kolor szary metalik. Radio z adapterem mp3, airbag, alarm, dodatkowo zestaw opon zimowych. Garażowany. Stan dobry, zadbany. Kupiony w Polsce, przegląd do 06/2011. Kontakt: 601-521-784

Sprzedam granatową Hondę Civic

Sprzedam: Honda Civic 1,4, 75KM, rok prod. 1996, benzyna, przebieg 210 000, 3-drzwiowy, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, szyberdach elektryczny, radio z cd, kolor granatowy, stan bardzo dobry, ubezpieczenie oc ważne do 03.2011, przegląd techniczny ważny do 02.2011, 3 kluczyki do auta

Sprzedam granatową Hondę Civic

Sprzedam: Honda Civic 1,4, 75KM, rok prod. 1996, benzyna, przebieg 210 000, 3-drzwiowy, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, szyberdach elektryczny, radio z cd, kolor granatowy, stan bardzo dobry, ubezpieczenie oc ważne do 03.2011, przegląd techniczny ważny do 02.2011, 3 kluczyki do auta

Sprzedam granatową Hondę Civic 96 r

Sprzedam: Honda Civic 1,4, 75KM, rok prod. 1996, benzyna, przebieg 210 000, 3-drzwiowy, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, szyberdach elektryczny, radio z cd, kolor grafitowy, stan bardzo dobry, ubezpieczenie oc ważne do 03.2011, przegląd techniczny ważny do 02.2011, 3 kluczyki do auta

Re: TOP 10 | Auto dla studenta

awarii elektrycznych, niską trwałość przedniego zawieszenia, usterki aparatów zapłonowych i wycieki oleju z silnika. Warto również kontrolować łożyska belki głównej tylnego zawieszenia. Dla tych, którzy skuszą się na 3-drzwiową wersję VTS, nie bez znaczenia będą sukcesy Xsary na rajdowych szlakach.

Sprzedam granatową Hondę Civic

Sprzedam: Honda Civic 1,4, 75KM, rok prod. 1996, benzyna, przebieg 210 000, 3-drzwiowy, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, szyberdach elektryczny, radio z cd, kolor granatowy, stan bardzo dobry, ubezpieczenie oc ważne do 03.2011, przegląd techniczny ważny do 02.2011, 3 kluczyki do auta

Sprzedam granarową HONDĘ CIVIC 96 r

Sprzedam: Honda Civic 1,4, 75KM, rok prod. 1996, benzyna, przebieg 210 000, 3-drzwiowy, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, szyberdach elektryczny, radio z cd, kolor granatowy, stan techniczny i wizualny bardzo dobry, ubezpieczenie oc ważne do 03.2011, przegląd techniczny ważny do 02

Sprzedam granatową HONDĘ CIVIC 96 r

Sprzedam: Honda Civic 1,4, 75KM, rok prod. 1996, benzyna, przebieg 210 000, 3-drzwiowy, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, szyberdach elektryczny, radio z cd, kolor granatowy, stan techniczny i wizualny bardzo dobry, ubezpieczenie oc ważne do 03.2011, przegląd techniczny ważny do 02

Sprzedam granatową HONDĘ CIVIC 96 r

Sprzedam: Honda Civic 1,4, 75KM, rok prod. 1996, benzyna, przebieg 210 000, 3-drzwiowy, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, szyberdach elektryczny, radio z cd, kolor granatowy, stan techniczny i wizualny bardzo dobry, ubezpieczenie oc ważne do 03.2011, przegląd techniczny ważny do 02